promeos ailesi olarak geride bırakmakta olduğumuz Ramazan ayını ailelerinizle birlikte sağlık ve beraberlik içinde geçirmiş olduğunuzu temenni ediyoruz.

Çeşitliliğe ve kapsayıcılığa değer veren bir şirket olarak, Ramazan ayının manevi içe dönüş ve dayanışma özellikleriyle bağdaşır şekilde müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımızla olan iyi ve değerli işbirliğimiz için müteşekkiriz.

Bu güzel dayanismanin ve işbirliğimizin devam etmesini umut ediyor, en icten duygularimizla Ramazan Bayraminizi kutluyoruz.

 

بصفتنا عائلة بروميوس ،نتمني ان تكونوا قضيتو شهر رمضان مع عائلاتكم في اتم الصحة والعافية ،

كشركة نقدر التنوع والشمولية ،  نحن سعيدون  للتعاون القيم مع عملائنا وشركائنا وموظفينا بما يتماشي مع خصائص شهر رمضان المبارك ، ونتمني  ان يستمر هذا التعاون والتضامن الجميل .

نتمني لكم عيد فطر مبارك وكل عام وانتم بخير .

 

Im Namen der promeos-Familie wünschen wir Ihnen und Ihren Familien, dass Sie den Monat Ramadan in guter Gesundheit und Solidarität genossen haben.

Als Unternehmen, das Vielfalt und Inklusion schätzt, möchten wir die Bedeutung des Ramadans als eine Zeit der Besinnung und Solidarität hervorheben. Wir sind sehr dankbar für die gute und wertvolle Kooperation mit unseren Kunden, Partnern und Mitarbeitern.

Auf weiterhin gute Zusammenarbeit!