>für deutsche Version bitte hinunterscrollen<

İstanbul ANKIROS 2022’de Alman pavilyonunun bir parçası olarak promeos®

promeos®’un Türkiye ile her zaman özel bir ilişkisi olmuştur: Türkiye’deki ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun yıllara dayanan ve güvene dayalı ilişkilerimiz olduğu için minnet duyuyor ve bu vesileyle gururlanıyoruz. Bu doğrultuda uzun yıllardır İstanbul’da bir promeos® ofisimiz bulunmaktadır. Bunun yanında bazı çok değerli çalışanlarımızın aile kökleri de Türkiye’ye dayanıyor. Bu nedenle promeos® olarak dört gözle beklediğimiz ANKIROS fuarına önceki yıllarda olduğu gibi Alman pavilyonu bünyesinde bir standla iştirak ettik.

promeos® auf der ANKIROS 2022

Hem fuar süresince, hem farklı vesilelerle beklentilerimizle örtüşen doğrultuda çok faydalı ve ilginç görüşmeler yapabildik. Özellikle ortaklarımız, müşterilerimiz ve piyasadaki aktörlerle yüz yüze karşılaşma, son zamanlardaki sayısız sanal diyalogla karşılaştırıldığında hoş ve aynı zamanda önemli bir değişiklik teşkil etti.

Tüm ziyaretçilere ve görüşme imkanı bulduğumuz dostlara teşekkür ederiz, promeos® ekibi olarak ANKIROS 2024 için şimdiden sabırsızlanıyoruz!

 

promeos® als Teil des deutschen Pavillons auf der ANKIROS 2022 in Istanbul

Mit der Türkei verbindet promeos® seit jeher eine besondere Beziehung: Wir blicken mit Stolz und Dankbarkeit auf viele langjährige und vertrauensvolle Beziehungen zu Partnern und Kunden dort und es existiert seit vielen Jahren ein promeos® Büro in Istanbul. Auch einige familiäre Wurzeln von sehr geschätzten Mitarbeitern liegen in der Türkei. Daher war die Vorfreude auf die ANKIROS Messe in Istanbul groß und promeos® war wie in den Jahren zuvor mit einem Messestand als Teil des deutschen Pavillons vertreten.

Die hohen Erwartungen wurden nicht enttäuscht: Auf der Messe selbst und bei weiteren Gelegenheiten konnten wir viele sehr gute und interessante Gespräche führen. Besonders die persönliche Begegnung mit unseren Partnern, Kunden und Interessenten ist eine willkommene und auch wichtige Abwechslung zu den zahlreichen virtuellen Dialogen der letzten Zeit.

Danke an alle Besucher und Gesprächspartner, das promeos® Team freut sich schon auf die ANKIROS 2024!